Moodsta

Yedek kartlar %60 indirimli ve tüm sipariş için kargo ücretsiz! SKT: 30.11.2023

Moodsta

Zam yerine indirim yaptık! Tüm ürünlerinde %10 indirim. İndirim kodu: "moodsta10" SKT: 26.07.2023

Moodsta

Yaza özel dijital kartvizitlerde yedek kart hediye! İndirim kodu: "yedekkart" SKT: 21.06.2023

Moodsta

Dünya Çevre Gününe özel tüm ürünlerde %30 indirim! İndirim kodu: "dunya30" SKT: 11.06.2023

Moodsta

Ramazan Bayramına özel tüm ürünlerde %30 indirim! İndirim kodu: "bayram" SKT: 23.04.2023

Moodsta

Dünya Ormancılık Gününe özel tüm ürünlerde %20 indirim! İndirim kodu: "orman20" SKT: 24.03.2023

Moodsta

Yılbaşına özel tüm ürünlerde %15 indirim! İndirim kodu: "2023" SKT: 04.01.2023Dijital Kartvizit (Şartlar ve Koşullar)

Madde 1 - Sözleşmenin Tarafları

- ÜRÜN VE HİZMET SAĞLAYICI:

Şirket Ünvanı: MOODSTA BİLİŞİM VE SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Vergi Dairesi: ANTALYA KURUMLAR
Vergi Numarası: 6221759526
Adres: Pınarbaşı Mah. 722. SK. Blok No: 14 İç Kapı No: 7 KONYAALTI / ANTALYA
E-Posta: [email protected]
Telefon: +90 850 888 6057

(Sözleşmenin bundan sonraki bölümünde kısaca Moodsta olarak anılacaktır.)

- MÜŞTERİ, ÜYE:

Bireysel Müşteri (Üye): Adı ve Soyadı, E-Posta, Telefon Numarası ve Adres sipariş formunda belirtilmiştir.

Kurumsal Müşteri (Üye): Şirket Ünvanı, Vergi Dairesi, Vergi Numarası, Adres, Yetkili Adı ve Soyadı, E-Posta ve Telefon Numarası sipariş formunda belirtilmiştir.

(Sözleşmenin bundan sonraki bölümünde kısaca müşteri olarak anılacaktır.)

Madde 2 - İşin Adı, Niteliği ve Türü

Moodsta tarafından müşteriye verilecek koşullar sözleşme ile belirlenmiş dijital kartvizit ürünüdür. İşbu sözleşme tam iki tarafa borç yükleyen bir sözleşmedir.

Dijital Kartvizit, NFC ve/veya QR Kod teknolojisi ile çalışmaktadır.

NFC (Near Field Communication): Kart telefona yaklaştırıldığında bilgilerin ekranda otomatik olarak açılmasını sağlar. QR Kod: NFC özelliği bulunmayan telefonlarda bilgilerin ekranda açılması için alternatif çözümdür. QR Kod kartın üzerine tasarımla birlikte basılır.

Kontrol Paneli: Müşterinin dijital kartvizit düzenlemesini ve yönetmesini sağlar.

Kart Baskı: Kişiye özel tasarımlı, kart üzerine yapılan UV baskıdır.

Sipariş Formu Mecrası: https://dijital.moodsta.com/

Madde 3 - Gizlilik ve İletişim

Gizlilik, ayrı bir sayfada, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesinin esaslarını düzenlemek üzere mevcuttur. Web sitemizi ve ürünlerimizi kullandığınız takdirde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.

Moodsta, müşteriye zaman zaman hesabı, ürün ve/veya hizmetle ilgili olarak e-posta veya herhangi bir iletişim platformu veya ortamı (SMS, WhatsApp Mesaj, Telefon Çağrısı vb.) aracılığıyla iletişim kurabilir. İletişim bilgilerini güncel tutmak müşterinin sorumluluğundadır.

Ürün hakkında yetkisiz kişilere paylaşılan gizli bilgilerden (giriş bilgileri vb.) kaynaklı sorunlarda müşteri sorumludur. Moodsta, kontrol paneli gibi gizli giriş bilgilerini kimseyle paylaşmaz.

Aksi takdirde kontrol panelindeki mevcut e-posta adresine veya sipariş formunda paylaşılan diğer iletişim adreslerine yapılan bildirimler teslim edilmiş sayılacaktır. İletişim amacı ürün veya hizmet hakkında bilgilendirme, sistem güncellemeleri, duyuru, fatura, kontrol panel bilgileri, pazarlama, reklam, tanıtım veya yasal bildirimler olabilir.

Madde 4 - Kabul Edilebilir Kullanım ve Bilgilendirme

Ürün yalnızca geçerli tüm yasalara, kurallara ve düzenlemelere uygun olması ve üçüncü taraf haklarını ihlal etmemesi koşuluyla müşteri tarafından kullanılabilir. Müşteri, ürün şartlarında izin verilmeyen herhangi bir amaç için veya herhangi bir şekilde kullanmayacağını beyan, garanti ve kabul eder. Müşterinin Ürün kullanımı bu Ürün Koşullarına uygun olmasını sağlamak ve izin verilmeyen veya bu Ürün Koşullarında açıkça belirtilmeyen herhangi bir kullanım için Moodsta'dan önceden izin almak müşterinin sorumluluğundadır.

Moodsta, yasa dışı, saldırgan, tehdit edici, küçük düşürücü, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olarak belirlediği içerikleri içeren hesapları ve içeriği kaldırabilir, ancak böyle bir yükümlülüğü yoktur. Herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Ürün Koşullarını ihlal eden içerik kaldırılacaktır.

Moodsta, dolandırıcılık, yetkisiz veya yasa dışı bir işlemden şüpheleniyorsa, ürün ve hizmeti askıya alma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Müşteri işbu sözleşmenin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda Moodsta, müşterinin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

Kart baskı süreci tamamlandığında müşteriye ulaştırılması için kargoya verilecektir. Kargonun gecikmesi Moodsta’nın sorumluluğunda değildir.

Kartın kaybedilmesi, kırılması veya herhangi bir sebepten dolayı tekrar baskı istenmesi halinde her kart için tek seferlik kart baskı ücreti müşteriye sunulacaktır.

Müşteri, kart tasarımını hazır kart stilleri arasından seçecektir. Müşteri tarafından özel tasarım talep edilirse ekstra hizmet ücreti sunulacaktır. Moodsta, özel tasarım hizmetini müşteriye özel veya kampanya yoluyla ücretsiz sunabilir. Kart tasarımı müşteri tarafından yapılmak istenirse, müşteri tarafından talep edilmesi durumunda baskıya uygun tasarım detayları müşteriye iletilecektir.

Madde 5 - Üyelik

Ürün üyelik esasına göre faturalandırılır. Faturalandırma döngüleri üyelik planının türüne bağlı olarak aylık, yıllık veya Müşteriye özel bir döngüde belirlenir.

Her fatura döngüsünün sonunda, Müşteri veya Moodsta iptal etmedikçe, Üyelik tam olarak aynı koşullar altında otomatik olarak yenilenir. Müşteri, Moodsta müşteri destek ekibiyle iletişime geçerek Üyeliği istediği zaman iptal edebilir.

Müşteri, fatura döngüsü sona ermeden ürünü kullanmak istemediğini beyan etse dahi sözleşme bedelinin tamamını ödemekle yükümlüdür.

Fatura bilgileri Moodsta'ya doğru ve eksiksiz bir şekilde Müşteri tarafından sağlanması gerekir. Müşteri, sipariş formunda paylaştığı bilgilerin ve bu bilgilerin sonradan değiştirilmesi gerekirse değiştirilen bilgilerin doğru olduğunu kabul ve taahhüt eder.

Madde 6 - Ücretsiz Deneme Üyeliği

Moodsta, müşteriye sınırlı bir süre için ürünü satın alımından önce satış fiyatından daha uygun bir fiyata deneme üyeliği sunabilir. ("Demo Dijital Kartvizit").

Deneme süresinin son gününde üyelik dondurulur. Müşteri, ürünü kullanmaya devam etmek isterse satın alım için sipariş formuna yönlendirilir. Ürünü kullanmaya devam etmek istemezse 1 ay içerisinde üyeliği silinir.

Madde 7 - Ücret Değişiklikleri

Moodsta, tamamen kendi takdirine bağlı olarak ve herhangi bir zamanda Üyelikler için Üyelik ücretlerini değiştirebilir.

Herhangi bir Üyelik ücreti değişikliği, o sırada geçerli olan Faturalandırma Döngüsünün sonunda yürürlüğe girecektir.

Moodsta, Üyelik ücretlerindeki herhangi bir değişikliği, bu değişiklik yürürlüğe girmeden önce Müşteriye Üyeliğini sona erdirme fırsatı vermek için makul bir şekilde önceden bildirecektir.

Üyelik ücreti değişikliği yürürlüğe girdikten sonra Müşteri Ürünü kullanmaya devam etmesi durumunda, değiştirilen Üyelik ücreti tutarını ödemeyi kabul ettiği anlamına gelir.

Madde 8 - Geri Ödeme Politikası / Ters İbraz

Yasaların gerektirdiği durumlar ve sözleşme şartları dışında sözleşme iptali için para iadesi yapılmayacaktır.

Madde 9 - Değişiklikler

İşbu Sözleşme uyarınca yapılacak tüm değişiklikler Moodsta'nın takdirine bağlı ve tek taraflı moodsta.com web sitesinde ilan edilmek üzere yapılacaktır. Yeni sözleşme şartları yürürlüğe girdikten sonra müşteri ürünü kullanmaya devam ederse, revize edilen şartlara bağlı kalmayı kabul eder. Yeni şartlar müşteri tarafından kabul edilmezse, üyeliği sonlandırılır.

Madde 10 - Mücbir Sebepler

Ayaklanma, ambargo, devlet müdahalesi, isyan, işgal, savaş, seferberlik, grev, lokavt, iflas, iş eylemleri veya boykotlar dahil olmak üzere siber saldırı, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, sisteme ilişkin iyileştirme veya yenileştirme çalışmaları sırasında meydana gelebilecek arızalar, elektrik kesintisi, yangın, patlama, fırtına, sel, deprem, göç, salgın, pandemi veya diğer bir doğal felaket veya burada yazılı olanlarla sınırlı olmamak kaydıyla Moodsta’nın kontrolü dışında gerçekleşen, kusurundan kaynaklanmayan ve makul olarak öngörülemeyecek diğer olaylar (“Mücbir Sebep”) Moodsta’nın işbu sözleşmeden doğan yükümlülüklerini ifa etmesini engeller veya geciktirirse, Moodsta ifası Mücbir Sebep sonucunda engellenen veya geciken yükümlülüklerinden dolayı sorumlu tutulamaz, bu durum işbu sözleşmenin bir ihlali olarak kabul edilemez ve herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğuramaz.

Madde 11 - Anlaşmazlıkların Çözümü

Moodsta ve Müşteri arasında iyi niyet ilkesi geçerli olacaktır. Taraflar arasındaki uyuşmazlık iyi niyet ilkesi ile çözülemez ise İşbu sözleşmeden kaynaklanan uyuşmazlıklarda Antalya Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Madde 12 - Yürürlük

Müşterinin, sipariş formunda gerçekleştirdiği sözleşme ve sipariş onayı işbu sözleşmede yer alan tüm maddeleri okuduğu ve işbu sözleşmede yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme müşterinin sipariş formunda gerçekleştirdiği sözleşme ve sipariş onayı anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir. 11 (on bir) maddeden ibaret işbu sözleşme, müşteri tarafından her bir hükmü okunarak ve bütünüyle anlaşılarak elektronik ortamda onaylanmak suretiyle, onaylandığı an itibarıyla yürürlüğe girmiştir.