Şartlar ve Koşullar
(QR Kodlu Kartvizit)

Madde 1 - Sözleşmenin Tarafları

ÜRÜN VE HİZMET SAĞLAYICI: Ünvan: Moodsta Bilişim ve Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi (Sözleşmenin bundan sonraki bölümünde kısaca Moodsta olarak anılacaktır.) Vergi numarası: 6221759526 Adres: Çamlıbahçe Mah. Gördeşli Makbule Sk. No: 70 İç Kapı No: 1 BEYKOZ / İSTANBUL

MÜŞTERİ - KULLANICI: Adı ve Soyadı: Ödeme formu "Adınız ve Soyadınız"da Belirtilmiştir. (Sözleşmenin bundan sonraki bölümünde kısaca kullanıcı olarak anılacaktır.) E-Posta Adresi: Ödeme formu "E-Posta"da Belirtilmiştir. Telefon Numarası: Ödeme formu "Telefon Numarası"nda Belirtilmiştir.

Madde 2 - İşin Adı, Niteliği ve Türü

Moodsta tarafından kullanıcıya verilecek koşullar sözleşme ile belirlenmiş yazılım ürünüdür. İşbu sözleşme tam iki tarafa borç yükleyen bir sözleşmedir. Moodsta yazılım ürünü veya hizmeti vermeyi üstlenirken kullanıcı da ücret ödemeyi vaat eder. Kullanıcı QR Kodlu Kartvizit Kontrol Panelinden eklemek istediği bilgiler ile dijital kartvizitini hazır hale getirdikten veya Moodsta'dan talep edip hazır hale getirilmesinden sonra "QR Kodu Göster" butonu aracılığıyla QR Kodun görüntülenmesini ve QR Kod okutulup / taranıp QR Kodlu dijital kartvizite ulaşımını ve ekstra hizmetler sağlayıcı Moodsta tarafından sunulacaktır. QR Kod, fiziksel kartvizite kullanıcı tarafından eklenip bastırılacaktır. Kullanıcı ekstra ücretli fiziksel kartvizit sipariş vermesi durumunda bu işlemi Moodsta gerçekleştirecektir. İşbu sözleşme ile kararlaştırılan ürün kullanıcının fiziksel kartvizitinde, qr kod yapıştırılabilen yerlerde, sosyal medya mecralarında veya internet ortamında ifa edilecektir.

Madde 3 - Gizlilik ve İletişim

Moodsta, kullanıcı hakkında işbu sözleşmenin ifası dolayısıyla sözleşmenin akdinden önce veya işbu sözleşmenin yürürlükte olduğu sürece öğrendiği her türlü ticari, şahsi, mali, kredi kartı bilgileri, müşterilerin bilgisi veya benzeri bilgiler gizli bilgi sayılır. Moodsta, üçüncü kişiler tarafından yasal yollarla talep edilenler, zaten bilinenler veya bilinebilecekler dışındaki tüm bilgileri gizli tutmayı ve bu bilgileri yasal zorunluluklar hariç olmak üzere kamuya açıklamamayı veya benzeri sonuçlar doğuracak davranışlardan kaçınmayı kabul ve taahhüt eder.

Moodsta, kullanıcıya zaman zaman hesabı, ürün ve/veya hizmetle ilgili olarak e-posta veya herhangi bir iletişim platformu veya ortamı (SMS, WhatsApp Mesaj, Telefon Çağrısı vb.) aracılığıyla iletişim kurabileceğini kullanıcı kabul ve beyan eder. İletişim bilgilerini güncel tutmak kullanıcının sorumluluğundadır.

Aksi takdirde mevcut e-posta adresine veya diğer iletişim adresilerine yapılan bildirimler teslim edilmiş sayılacaktır. İletişim amacı ürün veya hizmet hakkında bilgilendirme, sistem güncellemeleri, duyuru, fatura, kontrol panel bilgileri, pazarlama, reklam, tanıtım veya yasal bildirimler olabilir.

Madde 4 - Kabul Edilebilir Kullanım ve Bilgilendirme

Yazılımımız, Ürünümüz veya Hizmetimiz, yalnızca geçerli tüm yasalara, kurallara ve düzenlemelere uygun olması ve üçüncü taraf haklarını ihlal etmemesi veya ihlal etmemesi gereken kişisel veya ticari kullanım için kullanıcı tarafından kullanılabilir. Kullanıcı, ürün şartlarında izin verilmeyen herhangi bir amaç için veya herhangi bir şekilde kullanmayacağını beyan, garanti ve kabul eder. Kullanıcının Ürün kullanımı bu Ürün Koşullarına uygun olmasını sağlamak ve izin verilmeyen veya bu Ürün Koşullarında açıkça belirtilmeyen herhangi bir kullanım için Moodsta'dan önceden izin almak kullanıcının sorumluluğundadır.

Moodsta, yasa dışı, saldırgan, tehdit edici, küçük düşürücü, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olarak belirlediği içerikleri içeren hesapları ve içeriği kaldırabilir, ancak böyle bir yükümlülüğü yoktur. Herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Ürün Koşullarını ihlal eden içerik kaldırılacaktır. Moodsta tarafından feshedilen bir hesap hiçbir nedenle yedeklenmeyecek ve sunucularımızdan derhal silinecektir.

Ürün hakkında yetkisiz kişilere paylaşılan gizli bilgilerden (parola, kullanıcı adı vs.) kaynaklı sorunlarda kullanıcı sorumludur. Moodsta, kontrol paneli gibi gizli giriş bilgilerini kimseyle paylaşmaz.

Ekstra ücretli fiziksel kartvizit ve/veya qr sticker (Kombine Ürünler) ödenmesi halinde kullanıcıya ulaştırılması için 7 gün içerisinde kargoya verilir. Kargonun gecikmesi Moodsta’nın sorumluluğunda değildir.

Moodsta, dolandırıcılık, yetkisiz veya yasa dışı bir işlemden şüpheleniyorsa, ürün ve hizmeti askıya alma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Kullanıcı Ödeme formunda paylaştığı bilgilerin ve bu bilgilerin sonradan değiştirilmesi gerekirse değiştirilen bilgilerin doğru olduğunu kabul ve taahüt eder.

Madde 5 - Üyelikler

Ürün Üyelik esasına göre faturalandırılır. Faturalandırma döngüleri, Üyelik başlatırken seçtiğiniz Üyelik planının türüne bağlı olarak yıllık, 2 yıllık veya 3 yıllık olarak belirlenir.

Her Fatura Döngüsünün sonunda, kullanıcı veya Moodsta iptal etmedikçe, Üyelik tam olarak aynı koşullar altında otomatik olarak yenilenir. Kullanıcı, Moodsta müşteri destek ekibiyle iletişime geçerek Üyeliği istediği zaman iptal edebilir.

Üyeliğin ödemesini işleme koymak için kredi kartı, havale veya eft gibi geçerli bir ödeme yöntemi gereklidir. Moodsta'ya Ad-Soyad, E-Posta, Telefon Numarası doğru ve eksiksiz bir şekilde fatura bilgileri kullanıcı tarafından sağlanması gerekir.

Madde 6 - Ücretsiz Deneme Üyeliği

Moodsta, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, sınırlı bir süre için ücretsiz deneme içeren bir Üyelik/Plan sunabilir. ("Ücretsiz Deneme Üyeliği/Planı").

Ücretsiz Deneme süresinin son gününde ürün üyeliği dondurulur. Kullanıcı, ürünü kullanmaya devam etmek isterse Ödeme formuna yönlendirilir. Üyelik ödemesi onaylandıktan sonra kullanıcı tarafından seçilen Üyelik ve ödeme periyoduna göre Ürün üyeliği aktive edilir.

Moodsta, herhangi bir zamanda ve bildirimde bulunmaksızın Ücretsiz Deneme teklifinin hüküm ve koşullarını değiştirme veya bu tür Ücretsiz Deneme teklifini iptal etme hakkını saklı tutar.

Madde 7 - Ücret Değişiklikleri

Moodsta, tamamen kendi takdirine bağlı olarak ve herhangi bir zamanda Üyelikler için Üyelik ücretlerini değiştirebilir.

Herhangi bir Üyelik ücreti değişikliği, o sırada geçerli olan Faturalandırma Döngüsünün sonunda yürürlüğe girecektir.

Moodsta, Üyelik ücretlerindeki herhangi bir değişikliği, bu değişiklik yürürlüğe girmeden önce kullanıcıya Üyeliğini sona erdirme fırsatı vermek için makul bir şekilde önceden bildirecektir.

Üyelik ücreti değişikliği yürürlüğe girdikten sonra kullanıcı Ürünü kullanmaya devam etmesi durumunda, değiştirilen Üyelik ücreti tutarını ödemeyi kabul ettiği anlamına gelir.

Madde 8 - Ters İbraz / Geri Ödeme Politikası

Moodsta, yasaların gerektirdiği durumlar ve sözleşme şartları dışında sözleşme iptali için para iadesi yapmayacaktır.

Madde 9 - Değişiklikler

Moodsta, kendi takdirine bağlı olarak sözleşme şartlarını herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutar. Yeni sözleşme şartları yürürlüğe girdikten sonra kullanıcı Ürünü kullanmaya devam ederse, revize edilen şartlara bağlı kalmayı kabul eder. Yeni şartlar kullanıcı tarafından kabul edilmezse, ürün üyeliği sonlandırılır.

Madde 10 - Anlaşmazlıkların Çözümü

Bu şartlar, kanun hükümleri ihtilafına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

İşbu sözleşmeden kaynaklanan uyuşmazlıklarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

MOODSTA BİLİŞİM VE SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
[email protected]
www.moodsta.com