Şartlar ve Koşullar
(Dijital QR Menü)

Madde 1 - Sözleşmenin Tarafları

ÜRÜN VE HİZMET SAĞLAYICI: Ünvan: Moodsta Bilişim ve Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi (Sözleşmenin bundan sonraki bölümünde kısaca Moodsta olarak anılacaktır.) Vergi numarası: 6221759526 Adres: Çamlıbahçe Mah. Gördeşli Makbule Sk. No: 70 İç Kapı No: 1 BEYKOZ / İSTANBUL

MÜŞTERİ - İŞ SAHİBİ: Ünvan: Ödeme formu "İşletme Ünvanı"nda Belirtilmiştir. (Sözleşmenin bundan sonraki bölümünde kısaca iş sahibi olarak anılacaktır.) Vergi Numarası: Ödeme formu "Vergi Numarası"nda Belirtilmiştir. Faaliyet Adresi: Ödeme formu "Faaliyet Adresi"nde Belirtilmiştir.

Madde 2 - İşin Adı, Yapılma Yeri, Niteliği ve Türü

Moodsta tarafından iş sahibine verilecek koşullar sözleşme ile belirlenmiş yazılım ürünüdür. İşbu sözleşme tam iki tarafa borç yükleyen bir sözleşmedir. Moodsta yazılım ürünü veya hizmeti vermeyi üstlenirken iş sahibi de ücret ödemeyi vaat eder. İş sahibinin Restoran, Cafe, Otel, Tatil Köyü, Bar, Pub, Plajında (işyerinde) müşteri QR kodu okutarak temassız bir şekilde menüye ulaşımını ve ekstra özellikleri sağlayıcı Moodsta tarafından sunulacaktır. İşbu sözleşme ile kararlaştırılan ürün iş sahibinin açık adresini (faaliyet adresi) belirttiği işyerinde ifa edilecektir.

Madde 3 - Gizlilik ve İletişim

Moodsta’, iş sahibinin işyeri hakkında işbu sözleşmenin ifası dolayısıyla sözleşmenin akdinden önce veya işbu sözleşmenin yürürlükte olduğu sürece öğrendiği her türlü ticari, şahsi, mali, kredi kartı bilgileri, müşterilerin bilgisi veya benzeri bilgiler gizli bilgi sayılır. Moodsta, üçüncü kişiler tarafından yasal yollarla talep edilenler, zaten bilinenler veya bilinebilecekler dışındaki tüm bilgileri gizli tutmayı ve bu bilgileri yasal zorunluluklar hariç olmak üzere kamuya açıklamamayı veya benzeri sonuçlar doğuracak davranışlardan kaçınmayı kabul ve taahhüt eder.

Moodsta, iş sahibine zaman zaman hesabı, ürün ve/veya hizmetle ilgili olarak e-posta veya herhangi bir iletişim platformu veya ortamı (SMS, Telefon Çağrısı vb.) aracılığıyla iletişim kurabileceğini iş sahibi kabul ve beyan eder. İletişim bilgilerini güncel tutmak iş sahibinin sorumluluğundadır.

Aksi takdirde mevcut e-posta adresine veya diğer iletişim adresilerine yapılan bildirimler teslim edilmiş sayılacaktır. İletişim amacı ürün ve/veya hizmet hakkında bilgilendirme, sistem güncellemeleri, duyuru, fatura, panel bilgileri, pazarlama, reklam, tanıtım veya yasal bildirimler olabilir.

Madde 4 - Kabul Edilebilir Kullanım ve Bilgilendirme

Yazılımımız, Ürünümüz veya Hizmetimiz, yalnızca geçerli tüm yasalara, kurallara ve düzenlemelere uygun olması ve üçüncü taraf haklarını ihlal etmemesi veya ihlal etmemesi gereken kişisel veya ticari kullanım için iş sahibi tarafından kullanılabilir. İş sahibi, ürün şartlarında izin verilmeyen herhangi bir amaç için veya herhangi bir şekilde kullanmayacağını beyan, garanti ve kabul eder. İş sahibinin Ürün kullanımı bu Ürün Koşullarına uygun olmasını sağlamak ve izin verilmeyen veya bu Ürün Koşullarında açıkça belirtilmeyen herhangi bir kullanım için Moodsta'dan önceden izin almak iş sahibinin sorumluluğundadır.

Dijital Menü üzerinden Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ve ilgili mevzuat uyarınca dijital menü üzerinden tütün mamulleri ve alkollü içecek siparişi Eve Paket Servis özelliğiyle kati suretle yapılması yasaktır. Yasal koşullar çerçevesinde satımı veya servisi yasaklanan tütün/alkol vb ürünlerin satışı ile ilgili tüm sorumluluk iş sahibindedir.

Moodsta, yasa dışı, saldırgan, tehdit edici, küçük düşürücü, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olarak belirlediği içerikleri içeren hesapları ve içeriği kaldırabilir, ancak böyle bir yükümlülüğü yoktur. Herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Ürün Koşullarını ihlal eden içerik kaldırılacaktır. Moodsta tarafından feshedilen bir hesap hiçbir nedenle yedeklenmeyecek ve sunucularımızdan derhal silinecektir.

Ürün hakkında yetkisiz kişilere paylaşılan gizli bilgilerden (parola, kullanıcı adı vs.) kaynaklı sorunlarda iş sahibi sorumludur. Moodsta, kontrol paneli, müşteri paneli gibi gizli giriş bilgilerini kimseyle paylaşmaz.

Ekstra ücretli QR Sticker, QR Föylük ve/veya QR Föy Kağıdı (Kombine Ürünler) ödenmesi halinde iş sahibine ulaştırılması için 7 gün içerisinde kargoya verilir. Kargonun gecikmesi Moodsta’nın sorumluluğunda değildir.

Moodsta, dolandırıcılık, yetkisiz veya yasa dışı bir işlemden şüpheleniyorsa, ürün ve hizmeti reddetme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

İş sahibi Ödeme formunda paylaştığı bilgilerin ve bu bilgilerin sonradan değiştirilmesi gerekirse değiştirilen bilgilerin doğru olduğunu, yasal işletme müdürü veya sahibi tarafından işlem yapıldığını kabul ve taahüt eder.

Madde 5 - Üyelikler

Ürün Üyelik esasına göre faturalandırılır. Faturalandırma döngüleri, Üyelik başlatırken seçtiğiniz Üyelik planının türüne bağlı olarak aylık veya yıllık olarak belirlenir.

Her Fatura Döngüsünün sonunda, iş sahibi veya Moodsta iptal etmedikçe, Üyelik tam olarak aynı koşullar altında otomatik olarak yenilenir. İş sahibi, Moodsta müşteri destek ekibiyle iletişime geçerek Üyeliği istediği zaman iptal edebilir.

Üyeliğin ödemesini işleme koymak için kredi kartı, havale veya eft gibi geçerli bir ödeme yöntemi gereklidir. Moodsta'ya işletme adı, faaliyet adresi, telefon numarası, e-posta adresi, vergi dairesi, vergi numarası ve diğer bilgiler dahil olmak üzere doğru ve eksiksiz fatura bilgileri iş sahibi tarafından sağlanması gerekir.

Madde 6 - Ücretsiz Deneme Üyeliği

Moodsta, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, sınırlı bir süre için ücretsiz deneme içeren bir Üyelik sunabilir. ("Ücretsiz Deneme Üyeliği").

Ücretsiz Deneme süresinin son gününde ürün üyeliği dondurulur. İş sahibi, ürünü kullanmaya devam etmek isterse Ödeme formuna yönlendirilir. Üyelik ödemesi onaylandıktan sonra iş sahibi tarafından seçilen Üyelik ve ödeme periyoduna göre Ürün üyeliği aktive edilir.

Moodsta, herhangi bir zamanda ve bildirimde bulunmaksızın Ücretsiz Deneme teklifinin hüküm ve koşullarını değiştirme veya bu tür Ücretsiz Deneme teklifini iptal etme hakkını saklı tutar.

Madde 7 - Ücret Değişiklikleri

Moodsta, tamamen kendi takdirine bağlı olarak ve herhangi bir zamanda Üyelikler için Üyelik ücretlerini değiştirebilir.

Herhangi bir Üyelik ücreti değişikliği, o sırada geçerli olan Faturalandırma Döngüsünün sonunda yürürlüğe girecektir.

Moodsta, Üyelik ücretlerindeki herhangi bir değişikliği, bu değişiklik yürürlüğe girmeden önce iş sahibine Üyeliğini sona erdirme fırsatı vermek için makul bir şekilde önceden bildirecektir.

Üyelik ücreti değişikliği yürürlüğe girdikten sonra iş sahibi Ürünü kullanmaya devam etmesi durumunda, değiştirilen Üyelik ücreti tutarını ödemeyi kabul ettiği anlamına gelir.

Madde 8 - Ters İbraz / Geri Ödeme Politikası

Moodsta, yasaların gerektirdiği durumlar ve sözleşme şartları dışında sözleşme iptali için para iadesi yapmayacaktır.

Madde 9 - Değişiklikler

Moodsta, kendi takdirine bağlı olarak sözleşme şartlarını herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutar. Yeni sözleşme şartları yürürlüğe girdikten sonra iş sahibi Ürünü kullanmaya devam ederse, revize edilen şartlara bağlı kalmayı kabul eder. Yeni şartlar iş sahibi tarafından kabul edilmezse, ürün üyeliği sonlandırılır.

Madde 10 - Anlaşmazlıkların Çözümü

Bu şartlar, kanun hükümleri ihtilafına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

İşbu sözleşmeden kaynaklanan uyuşmazlıklarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Madde 11 - Tebligat Adresi

Tarafların işbu sözleşmenin başında belirttikleri adresleri tebligata elverişli adresleri olup herhangi bir değişiklik karşı tarafa yazılı olarak bildirilmemiş bulundukça bu adreslere yöneltilecek tebligatlar tebliğ olunsun ya da olunmasın hukuken geçerli adres olunacaktır.

MOODSTA BİLİŞİM VE SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
[email protected]
www.moodsta.com