SSS

Bize genellikle sorduğunuz soruları derledik.

Soru & Cevap

QR Menüler, restoranlardaki fiziksel menü kartlarının dijital versiyonlarıdır. Müşteriler, restoran menüsüne cep telefonlarından erişmek için bu QR Menülerini tarar. Temassız menülerin kullanılması, Coronavirüsün fiziksel menülerden yayılmasını sınırlandırıyor ve yeni bir düzen çağını açıyor. Kişilerin kendi telefonlarından işlem yapabilmeleri kendilerini özel hissettirmekte ve sipariş sürecinde büyük kolaylık sağlamaktadır.
Çünkü müşterileriniz hem zamandan tasarruf edecek hem de hijyenik olarak sipariş verecek. En zor müşteri karnı aç olandır.
Evet! Yeni güncellemeleri genellikle İlkbahar/Yaz/Sonbahar/Kış mevsimlerinin başlarında yaparız. Sistemin yeni özelliklerle sürekli güncellenmesi, yenilikçi gücümüzü ortaya koymaktadır. WhatsApp sipariş özelliği çok yakında menülerinizde olacaktır.
Evet! Örnek: Paket servisi veya Garson çağırma özelliğini istemiyorsunuz; Bu özellikleri devre dışı bırakmak için kontrol panelinizden işlem yapabilirsiniz.
Müşterileriniz tarafından yapılan çevrimiçi ödemeler doğrudan hesaplarınıza yatırılır. Ayrıca Moodsta kazancınızdan komisyon istemez.
Verileriniz 7 günlük deneme süresinden hemen sonra silinmeyecektir. Üyeliğinizi ister deneme süresi içinde isterseniz de deneme süresinden sonra başlatabilirsiniz.
Sisteme entegre ödeme ağ geçitleri: PayPal, Stripe, Paytm, Mollie, 2CheckOut, Paystack, CCAvenue, PayU. Bu ödeme ağ geçitleri aracılığıyla doğrudan müşterilerinizden çevrimiçi ödeme alabilirsiniz.
Hayır, zorunlu değil ancak ürün görseli eklemek satışlarınız için önemli bir husustur.
Hayır. Moodsta işletmelerden komisyon almaz. Ayrıca abonelik ücreti dışında herhangi bir ekstra maliyetiniz yoktur.
Hayır, gerek yok. Müşterileriniz tüm cihazlardan QR Kodu okutarak menüye ulaşabilir.

Biz kimiz?

Moodsta'nın vizyonu, büyük bir özveri ve çaba ile yeni teknolojiler geliştirerek ve bu teknolojileri maksimum faydaya dönüştürerek tüm dünya kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak; hayatlarına sevgi ve mutluluk katmaktır.

Misyon; Dijital QR Menü gibi çağa ayak uyduracak yeni teknolojilerle evrensel değerleri taşıyarak kullanıcıların hayatına zaman, kolaylık ve düzen katabilecek projeler sunmaktır.

Moodsta, adını Ay ve Yıldız'dan alır. Moodsta gücünü güneşten alır ve geceleri ay ile birlikte gözlerini açık tutar. Güneş, yanındakileri, destekçilerini temsil eder. Gücünü evrenden, sonsuzluktan alır ve en büyük amacı onu tüm dünyaya yansıtmaktır.

Moodsta Logo
Moodsta Survey Results

Anket Sonuçları

Dünya çapında ankete katılan her kişi işletmelerde QR Menü istedi. Herhangi bir olumsuz yanıt alınmadı.

Bilgi Tabanı

Size yardımcı olabilecek bilgileri resim ve videolarla düzenleyerek belgeledik.

Devam et
Knowledge base moodsta